Hotel Taurus

Dovolte nám se představit...

Milí hosté, vítejte na našich stránkách. Jsme rádi, že jste se u nás zastavili a rádi se Vám ve stručnosti představíme. Jsme rodinný hotel s restaurací v těsné blízkosti centra Ostravy, konkrétně v obci Radvanice cca 5minut cesty z centra. Naše pokoje prošly nedávno kompletní rekonstrukcí, takže je u nás nyní ubytování ještě pohodlnější, komfortnější a příjemnější. Zároveň se nám podařilo zachovat klasické ceny, na které si naši stálí hosté a zákazníci zvykli. Dispozici máme 7 prostorných pokojů. Ubytování slouží jak pro rodiny s dětmi, tak pro firemní a dlouhodobé levné ubytování.

Jak to u nás vypadá?

Naše pokoje se snažíme zařídit a organizovat pro maximální možné pohodlí. Všechny pokoje jsou vybaveny masážním sprchovým koutem a v apartmánu je také masážní  vana. Více se dozvíte v sekci ubytování nebo si prohlédněte fotogalerii.
V naší restauraci denně vaříme obědové menu, na výběr máme vždy ze šesti jídel. Je zde také možnost pořádání událostí a akcí, k těmto potřebám slouží tři oddělené salónky: 1x velký pro 70 osob, 1x 22osob a 1×35 osob. Celková kapacita restaurace je 180 míst v plném obsazení.

Restaurace je ideálně přizpůsobena Vašim potřebám při pořádání akcí, smutečních hostin, sešlostí, meetingů a také Vaše svatební hostina u nás bude to „pravé ořechové“.
Vaším potřebám, k jakým naše salónky využijete se meze nekladou, avšak vedení restaurace si vyhrazuje právo odmítnout některé firemní prezentace „podvodného“ rázu.