Hotel Taurus

Dovolte nám se představit...

Milí hosté, vítejte na našich stránkách. Jsme rádi, že jste se u nás zastavili a rádi se Vám ve stručnosti představíme. Jsme rodinný hotel s restaurací v těsné blízkosti centra Ostravy, konkrétně v obci Radvanice cca 5minut cesty z centra. Naše pokoje prošly nedávno kompletní rekonstrukcí, takže je u nás nyní ubytování ještě pohodlnější, komfortnější a příjemnější. Zároveň se nám podařilo zachovat klasické ceny, na které si naši stálí hosté a zákazníci zvykli. Dispozici máme 7 prostorných pokojů. Ubytování slouží jak pro rodiny s dětmi, tak pro firemní a dlouhodobé levné ubytování.

Jak to u nás vypadá?

Naše pokoje se snažíme zařídit a organizovat pro maximální možné pohodlí. Všechny pokoje jsou vybaveny masážním sprchovým koutem a v apartmánu je také masážní  vana. Více se dozvíte v sekci ubytování nebo si prohlédněte fotogalerii.
V naší restauraci denně vaříme obědové menu, na výběr máme vždy ze šesti jídel. Je zde také možnost pořádání událostí a akcí, k těmto potřebám slouží tři oddělené salónky: 1x velký pro 70 osob, 1x 22osob a 1×35 osob. Celková kapacita restaurace je 180 míst v plném obsazení.

Restaurace je ideálně přizpůsobena Vašim potřebám při pořádání akcí, smutečních hostin, sešlostí, meetingů a také Vaše svatební hostina u nás bude to „pravé ořechové“.
Vaším potřebám, k jakým naše salónky využijete se meze nekladou, avšak vedení restaurace si vyhrazuje právo odmítnout některé firemní prezentace „podvodného“ rázu.

Prodej pivních sudů nepřerušen (pro prodej mimo provozní dobu volejte 605 26 29 39)

Dle nařízení vlády můžeme:
1) prodávat jídlo a nápoje s sebou přes výdejové okénko
Obědové menu vydáváme od pondělí do pátku 10:00hod-16:00hod

2) hotelová restaurace je otevřena od pondělí do neděle 8:00hod-20:00hod
pro hotelové hosty


3) pořádat smuteční a svatební hostiny(volejte 605 26 29 39)