Hotel Taurus

O nás

Dobrý den milí návštěvníci,

vítejte na našich stránkách. Jsme rádi, že jste se u nás zastavili a rádi se Vám ve stručnosti představíme. Jsme rodinný hotel s restaurací v těsné blízkosti centra Ostravy, konkrétně v obci Radvanice cca 5minut cesty z centra. Naše pokoje prošly nedávno kompletní rekonstrukcí, takže je u nás nyní ubytování ještě pohodlnější, komfortnější a příjemnější. Zároveň se nám podařilo zachovat klasické ceny, na které si naši stálí hosté a zákazníci zvykli. Ubytování slouží jak pro rodiny s dětmi, tak pro firemní a dlouhodobé levné ubytování.

fasada_taurus_web

Naše pokoje se snažíme zařídit a organizovat pro maximální možné pohodlí. Všechny pokoje jsou vybaveny masážním sprchovým koutem a v apartmánu je také masážní  vana. Více se dozvíte v sekci ubytování nebo si prohlédněte fotogalerii.
V naší restauraci denně vaříme obědové menu. Je zde také možnost pořádání událostí a akcí, k těmto potřebám slouží tři oddělené salónky: 1x velký pro 70 osob, 1x 22osob a 1×35 osob. Celková kapacita restaurace je 180 míst v plném obsazení.

Restaurace je ideálně přizpůsobena Vašim potřebám při pořádání akcí, smutečních hostin, sešlostí, meetingů a také Vaše svatební hostina u nás bude to „pravé ořechové“.
Vaším potřebám, k jakým naše salónky využijete se meze nekladou,
avšak vedení restaurace si vyhrazuje právo odmítnout některé firemní prezentace „podvodného“ rázu.

Dva menší salońky jsou nezávislé oddělené, s možnosti vzájemného propojení. Salónky jsou vybaveny LED televizory, na které je možné po předchozí domluvě připojit počítač.

Díky skvělému umístění nedaleko centra k nám dorazíte opravdu rychle ( 5 minut autem, 10 minut autobusem ), navíc jsme hned u hlavní silnice, takže byste nás neměli přehlédnout.

Nebojte se kontaktovat náš personál, který Vám rád zodpoví jakékoliv otázky, pomůže s rezervací nebo Vám sdělí jaká je obsazenost a zda jsou k dispozici nějaké volné pokoje.

#  KONTAKTY ZDE

Jak se k nám dostanete ?

Autobusové Linky MHD č. 22,28,29,30,38, zastávka „U Švasty“ (cca 3 min. od restaurace).Dále se k nám můžete dopravit meziměstskými autobusy z Havířova, Karviné, Orlové. zastávka Radvanice „Škola“ (cca 5 min. od restaurace).

Těšíme se na vaší návštěvu, Váš TAURUS.